Mitsubishi Heavy Industries sieninis vidinis multi split blokas SKM15ZSP-W,1,5/2,0 kW
Parduota 0. Liko tik 1
Likutis: In Stock
Prekės ženklas:
Prekės kodas: SKM15ZSP-W
Prekės aprašymas
Mitsubishi Heavy Industries SKM15ZSP-W (1,5/2,0 kW)
Pagrindinės savybės
  • Vėsinimo galia: 1,5 kW
  • Šildymo galia: 2,0 kW
  • Tylus veikimas: žemas triukšmo lygis užtikrina komfortą miego ar darbo metu
  • Kompaktiškas dizainas: tik 783 mm pločio – puikiai tinka mažoms patalpoms